O VILLE GRDELINA

STVORENÁ PRE RODINNÚ DOVOLENKU

VILLA GRDELINA

Villa Grdelina je apartmánový dom na tichej ulici v hlavnom meste ostrova Brač, v Supetare. Nachádza sa v rezidenčnej časti mestečka, 5 minút pešo od tych najkrajších kamienkových a pieskových pláží s pozvoľným vstupom do mora. Obchod s potravinami je vzdialený len 150m a centrum Supetaru cca. 10 minút príjemnou  pešou prechádzkou.

Villa Grdelina bola prestavaná a kompletne zrekonštruovaná v roku 2018 tak, aby poskytla hosťom čo najvyšší ubytovací štandard v 2 väčších a 3 menších apartmánoch. Je to miesto, kde sa vo všetkých súkromných i zdieľaných priestoroch ladne snúbi nadčasový dizajn, funkčnosť a cit pre detail.

PREZRIEŤ APArTMÁNY

SLPNENIE RODINNÉHO SNA

NÁŠ PRÍBEH

Naša rodina miluje ostrov Brač a v mestečku Supetar dovolenkuje už od roku 1993. Po dlhých rokoch objavovania a obdivovania miestnych krás, sme sa v roku 2011 rozhodli investovať do splnenia nášho sna – vlastnej nehnuteľnosti na tomto krásnom  mieste.

Zároveň sme si uvedomili, že chceme príjemné skúsenosti a zážitky z tejto oblasti sprostredkovať aj iným ľuďom. To nás doviedlo ku konceptu prenájmu apartmánov a vlastného bývania na prvom podlaží domu. Sme tak ako hostitelia našim hosťom vždy nápomocní a spoločne tak vytvárame príjemnú domácku a priateľskú atmosféru.

PREZRIEŤ APArTMÁNY

Zapíšte sa do odberu noviniek

A nenechajte si ujsť zvýhodnené cenové ponuky a novinky o Villa Grdelina